Jsme rodinná firma ze Zlínska ,která díky svojí vášni pro design a hezké bydlení dělá to co ji baví..Přináší na český trh nabídku designových van a nábytku. Před 6 lety jsme s manželem budovali své vysněné bydlení a pořídit v České Republice volně stojící vanu pod 100.000 ,-Kč nebylo možné. A tak jsme hledali v zahraničí a našli jsme! Radost byla obrovská a tak začal náš malý sen.

První e-shop www.mojevana.cz nás doprovázel až do roku 2001,kdy jsme změnili název a logo –Keramico.cz. Díky přízni našich zákazníků jsme nám podařilo otevřít vzorkovou prodejnu ve Zlíně , získat exkluzivní zastoupení pro Britskou společnost STONEKAST a rozšířit nabídku o designový nábytek.

Individuální přístup zaujal nejenom majitelé rodinných domů a bytů, ale také firmy s kterými jsme měli tu čest spolupracovat:

Styline s.r.o., ATYP DESIGN s.r.o, TFHdřevěnéskeletovédomy s.r.o, MPL Trading, spol. s r.o.,Swiss Spa s.r.o ,ČESTAV HOLDING, a.s, Národní divadlo Bratislava, Pivovar Polička ateliéry Barrandov, Summer rain a.s.,koupelny Eden, Webnode CZ s.r.o, Mateřská škola Drobeček s.r.o., Němec, s.r.o., Optika Clarity s.r.o, STORGE s.r.o, MGM technology partners s.r.o.,Filmservice s.r.o., HYBERNIA PRAHA SPOL. S R.O, Těšínské divadlo, I.D.Films s.r.o., Archicraft s.r.o.,Svoboda & Williams s.r.o. a další.

 

Díky online prodeji, který je naší hlavní prodejní platformou se nám daří nejenom držet ceny na minimu a snížit Vaše obavy, že neplatíte za drahé prostředníky a prodejce.

 

S úctou

 

Manželé Švachovi

HISTORIE FIRMY KERAMICO:

2009: začali jsme podnikat

2009-2011: první internetový obchod mojevana.cz

2011: spouštíme nový e shop www.keramico.cz

2012: získáváme prestižní zastoupení Stonekast pro český trh

2014: otevíráme vzorkovou prodejnu ve Zlíně

2015:otevíráme novou větší vzorkovou prodejnu ve Zlíně

2015:Rozšiřujeme naši nabídku o designový nábytek a měníme se na Keramico Interiors s.r.o.

Důvody proč nakoupit u nás

100% spokojenost nebo peníze zpět

Největší výběr volně stojících van pro ČR

8 LET na českém trhu

800+ produktů v eshopu

Vlastní sklady